Casa Completa + Area Gourmet Villa
| Wifi Wi-Fi | Privát strand Strand hozzáférés | Gyerekbarát Kiságyak |
| Légkondicionálás | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A Casa Completa + Area Gourmet Villa Búzios legfeljebb 10 vendéget fogad, és olyan természeti helyszínektől, mint a Geriba tengerpart, egy 1 km-es távolságra található.
A Rasa Beach csak 600 m-re, a Canto Direito da Praia de Geribá pedig szomszédságában fekszik a Búzios városi nyaralótól. Tengerparti elhelyezkedése miatt a Porto da Barra Búzios gyorsan megközelíthető, mivel körülbelül 5 perc sétára található. Az 5 hálószobás Casa Completa + Area Gourmet Villa Manguinhos körzetben fekszik, 3 km-re olyan kulturális helyektől, mint a Brigitte Bardot-szobor.
A Búzios városi szállás biztosít klímaberendezést, továbbá kilátást nyújt a tengerre. A Casa Completa + Area Gourmet Villa fürdőszobái zuhanyzót is magukba foglalnak.
A teljesen felszerelt konyhával felszerelt 2 fürdőszobás villában kávé/tea készítőt, hűtőt és konyhai edényeket is kínálnak. A Búzios városi szállástól mindössze egy 5 perces sétára található Baroque Culinaria Europeia Slow Food közép-európai ételekkel kényezteti vendégeit. A vendégek továbbá a Trevo da Barbuda buszállomást közelében találják a szálláshelytől.
- Helyi látnivalók
- Brava Beach4,5 km
- Turtle Beach1,7 km
- Bus Central Station2,7 km
- Lagoinha Beach3,6 km
- Gerobá Lagoon500 m
- Armação Beach4 km
- Stones Road3 km
- Repülőterek
- Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel8 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
- Poggyászmegőrzés
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
Tevékenységek és relaxáció
- Strand hozzáférés
- Kert
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Ülősarok
- Öltöző
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- LCD TV
- Kiságyak
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Milyen népszerű látnivalók vannak a Casa Completa + Area Gourmet Villa közelében?
A Casa Completa + Area Gourmet Villa területéhez legközelebbi nevezetességek a Csomóbontó Miasszonyunk-kápolna (450 méterre az ingatlantól), a Porto da Barra Búzios pedig 350 méterre van. - ❓
A Casa Completa + Area Gourmet Villa milyen messze van a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtértől?
A Casa Completa + Area Gourmet Villa autóval 15 percre van a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtértől. - ❓
A Casa Completa + Area Gourmet Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Completa + Area Gourmet Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
A Casa Completa + Area Gourmet Villa hol található?
A Casa Completa + Area Gourmet Villa a Manguinhos körzetben található, közvetlenül a Porto da Barra Búzios mellett. - ❓
A Casa Completa + Area Gourmet Villa kínál konyhai felszereltséget?
Ez a Casa Completa + Area Gourmet Villa kávé/tea készítővel, hűtővel és konyhai edényekkel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál. - ❓
Kik a Casa Completa + Area Gourmet Villa leggyakoribb vendégei?
Bár a Casa Completa + Area Gourmet Villa különösen az üzleti ügyben járó vendégek körében kedvelt, minden vendéget szívesen látnak. - ❓
A villa élvezetes kilátást kínál?
A villa tengerre néző kilátással várja vendégeit.